header
Your search results

Zarządzanie nieruchomościami

Czy rozpoczynasz przygodę z nieruchomościami ? Czy jesteś już zaawansowanym rentierem ? Profesjonalni doradcy z Silesia pomogą każdemu w zarządzaniu nieruchomościami śląskie.

Początkującego inwestora w branży nieruchomości może przytłoczyć ilość spraw i zadań do wykonania. Zaczynając od zadbania o wszystkie aspekty wykończenia lub remontu mieszkania czy domu, wymagań prawnych, ubezpieczenia, kredytu, różnego rodzaju dokumentacjach, podatkach, a kończąc na znalezieniu najemcy lub klienta, z którym dokona końcowej transakcji. Natomiast doświadczony „gracz” na rynku nieruchomości może zwyczajowo nie mieć czasu na zajmowanie się tym wszystkim samemu.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i licznych kontaktach w branży jesteśmy w stanie pomóc każdemu kto nie do końca odnajduje się w tej sytuacji albo zwyczajowo chce zbierać korzyści bez utraty czasu jaki może to pochłaniać.

Oferujemy kompleksowe zarządzanie nieruchomościami śląskie i zapraszamy do współpracy.

Co oferujemy?

Umowa i dokumentacja

Przygotujemy wszelkie niezbędne formalności. Zadbamy o ubezpieczenie mieszkania i protokół zdawczo-odbiorczy.

Przygotowanie i fotografia

Doradzimy Ci jak poprawnie przygotować nieruchomość do wynajmu, a później wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną, która zwróci uwagę potencjalnych najemców.

Płatności i rozliczenia

Dopilnujemy płatności od najemcy i rozliczymy czynsz czy media. Zadbamy o brak opóźnień i terminowe regulowanie należności.

Poszukiwanie najemcy

Poprzez ogłoszenia oraz inne źródła zadbamy o znalezienie idealnego najemcy.

Kontakt 24/7 oraz serwis

Będziemy w ciągłym kontakcie z Twoim najemcą, dzięki czemu Ty możesz spać spokojnie. Zainterweniujemy w sprawie usterek czy ewentualnych prac konserwacyjnych.

Pomoc prawna

Doradzimy Ci nawet w najtrudniejszych kwestiach. Razem wypracujemy najkorzystniejsze rozwiązania.

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami jeszcze dziś.

Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu i uzyskania odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy, zgodnie z polityką prywatności strony mieszkania-silesia.pl

    * - pole wymagane

    specjalista ds. nieruchomości
    specjalista ds. nieruchomości

    Porównaj