Your search results

Skup mieszkań

Jak szybko i sprawnie otrzymać pieniądze za nieruchomość?

 

Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas,a otrzymasz:

uczciwą wycenę w ciągu 24 h

profesjonalną pomoc prawną

0 opłat notarialnych

wypłatę gotówki nawet w 3 dni

Formularz darmowej wyceny

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu i uzyskania odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy, zgodnie z polityką prywatności strony mieszkania-silesia.pl

  * - pole wymagane

  Szybki i profesjonalny skup mieszkań śląskie

  Wszyscy żyjemy w realiach, w których czas to pieniądz, zarówno dla przedsiębiorcy jak i osoby prywatnej. Dlatego tak ważna jest precyzja i szybkość działania w każdej dziedzinie, a przede wszystkim na bardzo dynamicznym rynku nieruchomości.

  Skup mieszkań śląskie to jedna z gałęzi naszej działalności, która pomaga osobom i przedsiębiorcom w trudnej sytuacji, przejść proces sprzedaży nieruchomości. Uczciwa wycena, zgodna ze stanem rzeczywistym, w połączeniu z rzetelną obsługą notarialną i prawną jest gwarantem łagodnej i ekspresowej transakcji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zgromadzonemu kapitałowi, oferujemy każdemu szybką wypłatę pieniędzy, nawet w ciągu 3 dni od pierwszego kontaktu z nami. Współpraca z Silesia pozwoli Ci na skrócenie czasu sprzedaży oraz formalności związanych z całym procesem. Zapewniamy korzystne ceny z możliwością negocjacji, a także wsparcie prawne na każdym etapie transakcji. Zespół profesjonalnych doradców jest do Twojej dyspozycji i odpowie na wszelkie pytania związane ze sprzedażą Twojej nieruchomości.

  Oddłużanie nieruchomości

  Oddłużanie nieruchomości to fraza, której szuka naprawdę wiele osób. Jak pozbyć się długów? Istnieje wiele sposobów, by bezproblemowo pozbyć się swojego problemu. Dużym problemem wśród osób zadłużonych jest branie kolejnych kredytów w celu spłaty poprzednich. Prowadzi to do spirali kredytowej, z której z czasem bardzo ciężko jest wyjść, ponieważ chwilówki, czy szybkie kredyty udzielane przez parabanki są często wysoko oprocentowane i w zadziwiającym tempie pomnażają swoją wartość.

  Jak pozbyć się długów?

  Wyjściem z takiej sytuacji może okazać się oddłużanie poprzez sprzedaż posiadanej nieruchomości. Często w przypadku niespłacania długów komornik i tak zajmuje daną nieruchomość w celu spieniężenia jej i doprowadzenia do spłaty wierzycieli. Niesie to za sobą jednak pewne konsekwencje, jak choćby ta, że na licytacji komorniczej mieszkanie zostanie sprzedane po zaniżonej wartości i najczęściej po prostu spłaci ono nasze zadłużenie.

  Biuro nieruchomości

  Można jednak uniknąć kłopotów wynikających z zadłużenia i wyjść z całej sytuacji obronną ręką poprzez samodzielną sprzedaż nieruchomości. W takich procesach bardzo przydatne jest zaufane biuro nieruchomości, które jest w stanie praktycznie z dnia na dzień spieniężyć daną nieruchomość na korzyść jej właściciela. Bardzo często okaże się wręcz, że po sprzedaży nieruchomości nie tylko pozbędziesz się swoich problemów z komornikiem, ale również całkiem dobrze na tym wyjdziesz. Oddłużanie nieruchomości nie musi być wcale procesem męczącym i nieprzyjemnym dla samego dłużnika. Profesjonalne biuro nieruchomości sprzeda daną nieruchomość niemalże od razu i dodatkowo poprowadzi dłużnika w stronę zażegnania jego trudnej sytuacji.

  Oferujemy skup mieszkań, gruntów, działek, kamienic, lokali. Jasny i uczciwy proces skupu nieruchomości. Nie czekaj! Sprawdź sam jeszcze dziś!

  Skup mieszkań śląskie

  Przejrzysty i szybki proces

  Ocena

  Ocena nieruchomości, stanu rzeczywistego, ewentualnych obciążeń kredytowych lub prawnych.

  Wycena

  Przedstawienie oferty, w oparciu o wcześniej zdobyte informacje oraz ewentualne negocjacje.

  Umowa

  Przygotowanie umowy w oparciu o sprawdzone wzory i przepisy prawne oraz jej podpisanie.

  Wypłata

  Wypłata ustalonej kwoty za nieruchomość w gotówce lub przelewem na Twoje konto.

  Skup nieruchomości śląskie w biurze Silesia

  Często biura nieruchomości utożsamiane są ze złem wcielonym. W rzeczywistości jednak sam dłużnik nie musi obawiać się złego traktowania, czy patrzenia na niego w odmienny sposób z powodu jego sytuacji. Pracownicy biura nieruchomości są szkoleni, do pomocy przy różnego rodzaju, nawet najtrudniejszych sytuacjach. Możesz być spokojny, że w biurze Silesia cały personel doskonale ci doradzi i poprowadzi cię w stronę spłaty zadłużenia i wyjścia na prostą. Nie oferujemy zaniżonych stawek i zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszego klienta.

  Skup gruntów

  Posiadasz działkę ale nie masz dla nie zastosowania? A może chcesz ją sprzedać jak najszybciej aby zdobyte pieniądze zainwestować gdzie indziej? Zapraszamy do nas! Skup działek na Śląsku, w Silesia to najlepszy sposób na łatwą i bezproblemową transakcję oraz uzyskanie adekwatnych pieniędzy.

  Skup kamienic

  Odziedziczyłeś kamienicę ale nie stać Cię na jej utrzymanie lub remont? Skontaktuj się z nami, a zadbamy o najlepszą możliwą wycenę i pomożemy przejść przez cały proces, w sposób szybki i jak najmniej uciążliwy. Skup kamienic Śląsk Silesia to profesjonalne i proste rozwiązanie dla Twoich problemów.

  Skup lokali

  Likwidujesz działalność i chcesz sprzedać lokal albo masz problemu z kredytem? Zadzwoń lub napisz do nas! Skup lokali Śląsk w biurze Silesia to dla nas chleb powszedni. Oferujemy darmową wycenę, zgodną z cenami rynkowymi, pomoc prawną lub w spłacie kredytu.

  Skup mieszkań

  Posiadasz mieszkanie do remontu ale nie masz gotówki? Albo masz zadłużone mieszkanie i potrzebujesz wyjść z tej sytuacji jak najszybciej? Skup mieszkań śląskie w biurze nieruchomości Silesia to najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń lub napisz i przekonaj się jak jest ot łatwe z odpowiednim partnerem.

  Porównaj