header
Your search results

Wycena nieruchomości

Pozornie może się wydawać, że wycena nieruchomości to prosta sprawa. Wystarczy sprawdzić ceny rynkowe podobnego do naszego mieszkania i gotowe. Niestety nie jest to takie łatwe.

Podczas dokonywania wyceny, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które na pierwszy rzut oka wydają się być nieistotne. Najważniejsze to stan naszej nieruchomości, jednak nie tylko fizyczny, czy techniczny ale również i prawny. Ważna też jest lokalizacja, możliwość swobodnego parkowania w okolicy oraz dostępna infrastruktura w danym miejscu, w postaci sklepów, komunikacji czy edukacji. Czy jest to mieszkanie w bloku czy w kamienicy, w centrum miasta czy na przedmieściu?

Jak widać wycena nieruchomości to mimo wszystko złożony proces. Dlatego najlepiej zostawić go profesjonalistom. Jako Biuro nieruchomości Mieszkania Silesia, działamy w branży od wielu lat i dzięki Swojemu doświadczeniu, nieodpłatnie wykonujemy uczciwą i rzetelną wycenę nieruchomości.

Formularz darmowej wyceny

Ile realnie warta jest Twoja nieruchomość?

 

Wypełnij i wyślij formularz,a otrzymasz:

uczciwą wycenę w ciągu 24h

profesjonalną pomoc prawną

wsparcie w trakcie współpracy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu i uzyskania odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy oraz zapisanie do newslettera, zgodnie z polityką prywatności strony mieszkania-silesia.pl

  * - pole wymagane

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z naszymi agentami
  Zdjęcie Kamila Kasprowicza
  specjalista ds. nieruchomości
  Zdjęcie Pawłą Siwka
  specjalista ds. nieruchomości

  Porównaj