Mieszkanie pod wynajem – realizacje

Inwestując pieniądze w mieszkanie pod wynajem musimy pamiętać, że lokal powinien być odpowiednio przygotowany, aby przyciągnąć najemców. W końcu mieszkania to dobry, ale drogi interes, dlatego trzeba idealnie dopracować strategię swojej inwestycji. Jako Mieszkania Silesia pomagamy znaleźć odpowiedni lokal, przygotowujemy plan działania, realizujemy projekt i aranżację oraz szukamy potencjalnych najemców. Dlaczego warto podjąć z nami współpracę w tym zakresie?

Przykład 1.

Lepszy standard = większy zysk

Gdy zdecydujemy się kupić mieszkanie pod wynajem, to należy zadbać o to, żeby wszystko w lokalu było naprawione, ściany odświeżone i żeby standard był na wysokim poziomie. Dlaczego? Rynek uległ zmianie i klienci chętnie płacą więcej za lepszy standard i ładną aranżację. Inwestycja w mieszkanie szybko się zwróci, ponieważ po generalnym remoncie wartość lokalu wzrośnie, dzięki czemu będzie można zaproponować wyższą cenę za wynajem. Przyjemniej mieszka się w nowoczesnym mieszkaniu, niż w lokalu ze starymi meblami i usterkami.

Zajmujemy się nie tylko pośrednictwem sprzedaży, ale też remontem i aranżacją. Jeżeli zaczynamy współpracę z klientem, którego mieszkanie nie jest na wysokim standardzie to proponujemy inwestycję w lokal i unowocześnienie wnętrz. Zobacz jak udało nam się wyremontować jedno z mieszkań:

   

W tym lokalu odświeżyliśmy podłogę, zmieniliśmy kolory ścian na jasne i jednolite oraz dodaliśmy nowoczesne meble i dodatki w spójnych odcieniach. Dzięki tym pracom pomieszczenie zyskało więcej światła i przestrzeni, a także stało się bardziej atrakcyjne i komfortowe.

Bezproblemowi najemcy

Mieszkania o wysokim standardzie są wynajują przedewszystkim osoby, które mają stałą pracę, wysokie wynagrodzenie i nie sprawiają problemów. Decydując się na najem lokalu ważne jest przecież, aby osoby tam mieszkające dbały o nieruchomość, płaciły czynsz w terminie i przestrzegały ciszy nocnej. Biuro Nieruchomości Silesia to doskonały partner do przygotowania mieszkania pod wynajem. Chętnie przedstawimy swój pomysł na aranżację, będziemy koordynować prace remontowe i znajdziemy bezproblemowych najemców.

Przykład 2.

Dobra prezentacja to podstawa

Masz mieszkanie pod wynajem, ale brakuje Ci chętnych? Być może problemem są źle wykonane zdjęcia, nieprecyzyjny opis lub za wysoka cena, która jest nieadekwatna do stanu lokalu. Podejmując współpracę z nami masz pewność, że przygotujemy profesjonalne zdjęcia Twojego mieszkania, wykonamy szczegółowy i atrakcyjny opis lokalu oraz zaproponujemy dobrą wycenę. Chętnie też wyremontujemy mieszkanie, aby było lepiej zaaranżowane i jaśniejsze. Tutaj prezentujemy różnicę w prezentacji tego samego pokoju:

     

Na zdjęciach widzimy to samo pomieszczenie w dwóch różnych odsłonach. Mieszkanie zostało zaaranżowane przez naszą firmę, wykonaliśmy profesjonalne zdjęcia wysokiej jakości, które uchwyciły jasność i przestrzeń w pomieszczeniu. Zdjęcie po prawej bardziej przyciąga uwagę, dlatego też szybciej uda się znaleźć chętną osobę na kupno lub wynajem tej nieruchomości. Osoby wynajmujące zwracają dużą uwagę na dobrą prezentację w internecie i chętniej wybierają mieszkania o dobrze zagospodarowanej oraz dobrze oświetlonej przestrzeni. Jeśli podejmiesz współpracę z naszym Biurem Nieruchomości Silesia, to zadbamy, aby Twoja nieruchomość dobrze prezentowała się w ogłoszeniach oraz na żywo.

Przykład 3.

Obowiązki właściciela – naprawy i odświeżanie lokalu

Jako firma profesjonalnie zajmująca się nieruchomościami zdarzyło nam się kupić mieszkanie do remontu, ponieważ właściciel nie miał czasu, aby naprawić usterki oraz odświeżyć lokal dla najemców. Na zdjęciach poniżej przedstawiamy mieszkanie, które wymagało odświeżenia przed wynajmem:

   

Lokal potrzebował wymiany podłogi oraz pomalowania ścian. Wykonaliśmy potrzebne prace, naprawiliśmy wszystkie awarie, zmieniliśmy aranżację na nowoczesną i udało nam się podnieść wartość tej nieruchomości. Jeżeli masz lokal do wynajmu, który wymaga remontu – skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci naszą propozycję współpracy i chętnie dokonamy zmian w Twoim lokalu. Dzięki temu niewątpliwie uda Ci się szybko znaleźć chętne osoby do wynajmu i zyskasz korzystną kwotę ze względu na wyższy standard.

Wybierz zaufanego partnera

Biuro Nieruchomości Silesia to sprawdzony i zaufany partner dla inwestycji. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, co potwierdzają dobre opinie naszych klientów oraz zdjęcia naszych inwestycji. Podnosimy wartość nieruchomości poprzez remont i zmianę aranżacji, a dzięki temu nasi klienci zyskują większe korzyści finansowe z wynajmu. Znalezienie chętnych do zamieszkania na pewno nie zabraknie, ponieważ obecnie lokale o nowoczesnym wystroju cieszą się dużym zainteresowaniem. Przygotujemy również atrakcyjne ogłoszenia w internecie z profesjonalnymi zdjęciami i zachęcającymi opisami. Jeśli masz mieszkanie na wynajem i chcesz nawiązać współpracę z zaufaną firmą z branży nieruchomości – zadzwoń do nas! Gwarantujemy jasne warunki współpracy oraz pełną satysfakcję klienta 🙂

Udostępnij ten wpis:

Pobierz nasze bezpłatne e-booki

Sprzedaż
nieruchomości

Zarządzanie
nieruchomościami

Chcesz pozyskać wiedzę
na temat nieruchomości?

Zapisz się do naszego newslettera!


  Umów się na konsultację!

  Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Umów się na konsultację! Pomagamy na terenie całej Polski.

   Darmowa konsultacja

   Umów się
   na darmową konsultację
   z naszym specjalistą!

    Pobierz nasze
    bezpłatne e-booki!

    Sprzedaż
    nieruchomości

    Zarządzanie
    nieruchomościami

    Dbamy o Twoją prywatność
    Używamy ciasteczek (plików cookie), aby zapewniać lepszą jakość naszych usług i móc obsługiwać zapytania. Klikając „Akceptuję” lub mając włączone pliki cookie, wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności