
Sprzedaż
Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.
324 000 zł
Zalety
- Trzy pokoje
- ustawne mieszkanie
- dwie strony świata
- piwnica, rowerownia oraz suszarnia.
- parter
Kamil
Kasprowicz
Opis
Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące się w bloku przy ulicy Stawowej 19/3 na dobrze skomunikowanym osiedlu w Mysłowicach.
Dojazd do centrum wynosi około 5 minut samochodem. W obrębie osiedla znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Mieszkanie mieści się w bardzo zadbanym budynku na parterze ,którego klatka schodowa również przeszła remont.
Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się dużej sypialni,pokoju dla dziecka oraz osobną wykonaną przez stolarza zabudowaną kuchnię. Wyremontowana łazienka w której właściciel umieścił prysznic oraz wc. Marmurowa glazura nadaje jej nowoczesny wygląd. Sercem mieszkania jest duży w pełni umeblowany salon.
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o metraży 4.5 m2 Do dyspozycji mieszkańców mamy również rowerownię oraz suszarnię.
Obok bloku znajduje się bezpłatny parking dostępny dla mieszkańców.
W mieszkaniu wymieniona została instalacja elektryczna, wodna oraz gazowa razem z dwufunkcyjnym piecykiem.
Mieszkanie stanowi odrębną własność tworzącą wspólnotę mieszkaniową.
W okolicy znajdują się takie placówki jak szkoła, przedszkole oraz sklepy dyskontowe. Zdecydowanym plusem jest bliska odległość piekarni oraz lokalnego targu na którym możemy uzyskać bardzo dobrej jakości produkty codziennej diety.
Dużą zaletą są zlokalizowane pośrodku osiedla liczne boiska do gry w piłkę oraz place zabaw. Osiedle jest bogate w tereny rekreacyjne gdzie po trudach dnia codziennego możemy wraz z rodziną spacerować w celu uzyskania cennych chwil spokoju.
Mieszkanie posiada okna skierowane na wschód, zachód przez co jest bardzo dobrze doświetlone.
Szukasz wymarzonych trzech pokoi ta oferta jest dla Ciebie!










