
Wynajem
Trzypokojowe mieszkanie w centrum Chorzowa
Chorzów
Kamil
Kasprowicz
Opis
Mieszkanie znajduje się w reprezentatywnej kamienicy przy ulicy Matejki 3 w samym centrum Chorzowa.
– do Katowic dostaniemy się w 10 minut,
– do Bytomia w 15 min
– do Parku Śląskiego dojdziemy pieszo w 15 minut.
– do głównego deptaku ul. Wolności dojdziemy w 5 minut
Okolica bardzo zielona z pięknym Parkiem pod Kasztanami. Z okien widać zielony skwer wraz rzeźbą Chłopca z Łabędziem otoczoną czerwonymi różami.
Lokal znajduje się w kamienicy z początku XX w.
Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w budynku.
Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju w którym znajdują się zabudowana szafa . Łazienka wyposażona w duży prysznic , pralkę oraz nowy piec . W mieszkaniu znajduję się duża sypialnia z pełnym umeblowaniem . Pokój nr 2 jest do samodzielnej aranżacji . Sercem tego domu jest ogromny salon z aneksem kuchennym przygotowanym przez stolarza wyposażone w pełny sprzęt AGD . Bezpośrednio z salonu można wyjść na balkon , na którym można w ciepłe dni popijać kawę jak i ogrzewać się promieniami słońca .
W mieszkaniu wymieniona została instalacja elektryczna oraz gazowa razem z dwufunkcyjnym piecykiem. Okna plastikowe oraz nowe drzwi polskiego producenta.
W okolicy znajdują się takie placówki jak szkoła, przedszkole oraz sklepy dyskontowe. Zdecydowanym plusem jest bliska odległość sklepów .
Czynsz do administracji 290 zł
Czynsz dla właściciela 2100
Media według zużycia.(gaz ,prąd,woda )
najem okazjonalny
Kaucja 3500
Pośrednictwo 900zł .
To mieszkanie sprawi, że w końcu odnajdziesz upragniony spokój.Szukasz wymarzonych dwóch pokoi – ta oferta jest dla Ciebie!
ID: 907354622










