header
Your search results

Pośrednictwo

Poszukujesz najemcy na mieszkanie? Chcesz kupić lub sprzedać dom? Silesia pomoże.

Bardzo dobrze wiemy jak trudne i czasochłonne jest zajmowanie się sprzedażą lub najmem nieruchomości. Znajomość przepisów prawnych, trendów na rynku, znalezienie i sprawdzenie odpowiedniej nieruchomości, czy najemcy potrafi przyprawić o zawrót głowy.

Silesia od ponad 10 lat zajmuje się pośrednictwem w obrocie i najmie nieruchomościami dlatego oferujemy swoją pomoc w tej dziedzinie. Jasne i przejrzyste zasady współpracy, oparte na partnerskich relacjach gwarantują efektywne działania i najlepsze efekty z korzyścią dla obu stron.

Zachęcamy do kontaktu, w celu poznania szczegółów.

Jak to działa?

Ocena nieruchomości

Pomożemy Ci ocenić stan oraz wartość Twojej nieruchomości. Wskażemy niezbędne do wykonania prace wykończeniowe, remontowe. Razem przygotujemy nieruchomość do wynajmu.

Znalezienie najemcy

Znamy najlepsze dostępne sposoby szukania najemców i kupców. Postaramy się, żeby Twoje ogłoszenie wyróżniało się spośród wszystkich innych.

Podpisanie umowy

Przygotujemy dla Ciebie najlepszy wzór umowy i dopełnimy z Tobą wszelkich formalności.

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami jeszcze dziś.

Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu i uzyskania odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy, zgodnie z polityką prywatności strony mieszkania-silesia.pl

    * - pole wymagane

    specjalista ds. nieruchomości
    specjalista ds. nieruchomości

    Porównaj