header
Your search results

O firmie

Jesteśmy firmą, która działa na śląskim rynku już od wielu lat. W swoim portfolio mamy dziesiątki zadowolonych klientów, którzy cenią sobie nasz upór i determinację w reprezentowaniu ich interesu. Dzięki nam wiele osób spłaciło swoje długi i zaczęło życie od nowa. Równie dużej grupie osób pomogliśmy szybko sprzedać swoje mieszkanie i otrzymać potrzebną gotówkę.

W Mieszkania Silesia stawiamy na ludzi

Życie jest pełne niespodzianek. Wszyscy najbardziej cieszymy się z tych miłych. Jednak nierzadko zdarza się, że koleje losu przynoszą nam kłopoty. Jeśli sytuacja Cię zaskoczyła, jeśli, rozważając problem, nie znajdujesz wyjścia, pozwól sobie pomóc. Mieszkania Silesia to firma z misją. Naszym, nadrzędnym celem jest budowanie pozytywnych i pełnych zaufania relacji z klientem. Od początku swojej działalności stawiamy na ludzi. Słuchamy ich historii i wspomagamy w tworzeniu strategii na przyszłość. Praca oparta na takich wartościach od lat przynosi nam spełnienie i wdzięczność ze strony klientów. Jeżeli oczekujesz indywidualnego spojrzenia na Twój problem — zapraszamy, trafiłeś pod właściwy adres!

Chorzów — nasze centrum dowodzenia

Śląsk, zaraz po nieruchomościach to nasza druga miłość. To miejsce nas ukształtowało. Tutaj działamy i tu chcemy nieustannie się rozwijać. Czerpiemy z kultury i tradycji śląska, pomagając jego mieszkańcom. Znamy ich naturę i przyzwyczajenia. Pracując, nieustannie zgłębiamy specyfikę lokalnych nieruchomości. Potrafimy umiejętnie wyeksponować drzemiący w nich potencjał. Na siedzibę biura wybraliśmy Chorzów, lecz zasięgiem naszych działań obejmujemy całą aglomerację śląską. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia przy planowanej transakcji, nie wahaj się. Zadzwoń! Nasi agenci to profesjonalna kadra. Nie oczekujemy od klientów wiedzy merytorycznej. Potrzebujemy tylko sygnału, że jest potrzeba, w której możemy pomóc. Bez zbędnych formalności i bez marnowania czasu. Partnerska i serdeczna atmosfera pracy przy powierzonym zleceniu, to u nas podstawa. Spójrz na temat pozytywnie i działaj!

Nasi agenci są do Twojej dyspozycji

Zdjęcie Kamila Kasprowicza
specjalista ds. nieruchomości
Zdjęcie Pawłą Siwka
specjalista ds. nieruchomości

Porównaj